Central Kladno

Obchodní dům Central Kladno je moderní nákupní a zábavní centrum s mnoha obchody, restauracemi a dokonce 5D kinem. Mezi nejznámější obchody patří C&A, New Yorker, Kenvelo, KFC, drogérie dm, Erotic City, Benu Lékárna, Planeo, Neo Luxor, A3 Sport, Sportisimo, Albert, fotolab, Pet center, O2, Oresi, Tchibo, Tescoma a mnoho jiných.

Dostupnost

OC najdete v Kladně v ulici Petra Bezruče. OC má podzemní garáže, kde můžete bez problémů zaparkovat. OC je samozřejmě dobře dostupné i také pomocí MHD – linky 2,4,6,7,8,10,13,14,17, A12.

Otevírací doby Central Kladno

Nákupní galerie má otevřeno každý den od 09:00 do 21:00

Hypermarket Albert má otevřeno každý den od 09:00 do 22:00

6 Replies to “Central Kladno”

    1. Osobně si myslím, že se udrží, však se podávejte na Oázu. Ta se drží i když je to poloprázdné nákupní centrum. Central je největší a tak se jim podaří na sebe vždy strhnout pozornost. Co se týče peněz, tak těch dle mého názoru má cílovka dost.

  1. Dnes jsem se pokusil navštívit OC a byl jsem ochrankou vykázán, proto že jsem měl zaprazeny vozik za osobnim automobilem s tim , že je na parkovišti zakaz parkování s přívěsem. Marne jsem pri vyjezdu hledal značku toto zakazující. Dost dobře nechápu proc se nesmí z vozíkem, když tam muzou i vozidla s pohonem LPG. Stejskal

    1. Nevím jaká pravidla platí ohledně přívěsů, ale rozumím tomu, že v garážích je hodně málo místa na to, aby tam zajíždělo auto s vozíkem. Možná se mýlím, je to jen můj názor.

Leave a Reply