Zvonek – dětský rehabilitační stacionář

 

 

 

Stacionář je zaměřen na denní komplexní péči o děti předškolního věku, které vyžadují odbornou specializovanou zdravotní péči. Jde o děti s kombinovaným postižením, s dětskou mozkovou obrnou, s mentální retardací, s těžkým neurologickým či ortopedickým onemocněním, o děti s vývojovými poruchami nebo s jinými specifickými potřebami, pro které děti nemohou navštěvovat běžnou mateřskou školu. Při stacionáři jsou také zřízeny jesle pro zdravé děti zaměstnaných matek.

Adresa: Dánská 2344, Kladno, 272 01

Tel: 312 682 293

E-mail: drs.kladno@tiscali.cz

Webové stránky: http://www.zvonek-kladno.cz

Zobrazit na mapě

3 comments on “Zvonek – dětský rehabilitační stacionář
 1. Barabášová Adéla napsal:

  Dobrý den měla bych zájem o práci u vás. S pozdravem Adéla Barabášová.

 2. admin napsal:

  Dobrý den, pokud máte zájem pracovat ve Zvonku, napište na email drs.kladno@tiscali.cz, nebo zavolejte na tel.:312 682 293

 3. Karolína Vidová napsal:

  Dobrý den, jsem pracující matka samoživitelka, ale doposud jsme bydleli v ČB, ale vlivem rodinných nesrovnalostí, jsme byly donucení se vrátit do místa trvalého bydliště, ale vyvstává problém, kam dávat holčičku /v 6/15 jí budou 3 roky a od 9/15 půjde do školky. Jsem s ní sama a v Budějovicích chodila do jeslí od 1/13 doposud. Je nějaká šance umístit dceru na půl roku do vašeho zařízení… Ráda se podílím na sponzorském davu. Jsem zdravotní sestra a edukuji sestry v problematice hojení ran.

  Děkuji. K. VIdová
  Zoufalá pracující matka samoživitelka, Karolína Vidová

Napsat komentář