Lego v Kladně

Celosvětově velmi oblíbená stavebnice LEGO se z velké části vyrábí v Kladně, které je výrobou LEGA proslaveno. Není se tedy čemu divit, že je v LEGU zaměstnáno poměrně dost Kladeňáků. Pokud sháníte práci, pak se podívejte přímo na stránky LEGA, kde najdete aktuální volné pozice. Skoro pořád nějaká volná místa jsou, takže to určitě zkuste. Výrobu LEGA najdete v průmyslové zóně Kladno-jih.

Chybí vám nějaký kousek LEGA?

Kostičky ze stavebnice se občas ztratí či poškodí, nebo je třeba již koupíte poškozené. Pokud nějaká z těchto situací nastane, tak se nic neděje, můžete si obstarat nové. Pokud umíte anglicky, tak na stránkách Service LEGO si můžete objednat náhradní dílky.

Kolem světa s LEGEM

V roce 2015 bylo v Kladně otevřeno nové obchodní centrum s názvem Central Kladno, ve kterém si můžete prohlédnout unikátní výstavu LEGA. Najdete zde 7 interaktivních modelů známých staveb jako Tádž Mahal aj. Hlavním tahákem je několikametrová přesná kopie hlavního nádraží v Praze, která se pyšní pohyblivými vlaky, metrem, výtahy a eskalátory. Nádraží také doplňuje kolekce z LEGA postavených figurek nádražního personálu o velikosti 120 cm. Zejména malé děti tak uvidí svou oblíbenou stavebnici v doslova obřích rozměrech. Tuto výstavu si rozhodně nenechte ujít, stojí rozhodně za to.

 

One comment on “Lego v Kladně
  1. Monika Hábová napsal:

    Dobrý den,máte den otevřených dveří??? Syn miluje lego….a sní o tom že by chtěl u Vás pracovat. 🙂 Děkuji za info.

Napsat komentář