Inzerce zdarma pro jednotlivce i firmy

Zcela zdarma pro vás nabízíme inzerci na tomto webu. Máte-li něco co chcete ostatním nabídnout, stačí poslat nabídku na info@nase-kladno.cz. Psát můžete o všem o čem si myslíte, že by mohlo ostatní zaujmout. Firmy mohou nabídnout třeba informace o svých akčních nabídkách, výprodejích, předváděcích akcích apod. Jednotlivci třeba mohou u nás nabídnout k odprodeji dům, auto, nebo třeba poptat práci. Pokud využijete naší nabídky, máte šanci, že váš inzerát uvidí stovky lidí, kteří jsou nějak s Kladnem spřízněni a tak budete mít mnohem vyšší pravděpodobnost úspěchu.

Pokud vaši nabídku uveřejníme, bude to formou článku, jako je tento.

2 Replies to “Inzerce zdarma pro jednotlivce i firmy”

  1. Dobrý den nabízíme hlídání dětí v domácím prostředí v Hostivici ve vybaveném rodinném domku s velikou vybavenou zahradou.Hlídáme každému od 8-17ti hodin ale pracovní doma leze dohodnout podle zákazníka.Kdo nemá školku,či hlídání u nás je přijat ihned.Stačí zavolat na 777122750,či napsat na email a domluvíme se.Spolupracujeme s RSGYM Hostivice,máme svou vlastní půjčovnu a bazárek a hlavně vyhovíme všem a neodmítneme nikoho.

  2. Prodám Felicii 1,3, rok výroby 1996, najeto 117000 km, T+E do 3. 2015, mírná koroze, motoricky velmi dobrá. Cena 9000 kč.
    Kladno, tel: 605133501

Napsat komentář